آیا ارتقای آل این وان msi ممکن است؟

آل این وان msi

پیش از اینکه پاسخگوی این سوال مهم باشیم که «آیا ارتقای آل این وان msi ممکن است یا نه» بهتر است نگاهی مختصر به طراحی کلی این دستگاه و جایگاه آن در بازاربین‌المللی داشته باشیم. از لحاظ بخش ظاهری، همانطور که اکثرا می دانید، آل این وان، شکیل‌تر، ظریفتر و جمع‌وجورتر است. همین مسئله موجب گشته تا یک آل این وان در قیاس با یک کامپیوتر رومیزی، جا و فضای بسیار کمتری را اشغال کند. این ویژگی شامل جمع و جوری دستگاه و حذف کابل‌ها و معلقات جانبی این دستگاه البته یکی از دلایل خلق آل این وان نیز بوده است.

ویژگی که موجب افزایش کاربری آن به خصوص در ادارات، شرکت‌ها و چنین مکان‌هایی شده است. از نظر جایگاه در بازار نیز، این کامپیوترهای بدون کیس در طول سالهای اخیر موفق شدند در زمینه فروش رتبه خوبی را در بازارهای جهانی برای خود کسب کنند و از رقبا در زمینه کامپیوتر های رومیزی جلو بزنند. ولی در ارتباط با این موضوع که آیا ارتقای آل این وانmsi  امکان پذیر می‌باشد یا خیر، جواب هم بله و هم نه است! به عبارتی این عمل تنها در برخی قطعات صورت پذیر و در برخی دیگر غیرممکن است.

کامپیوتر بدون کیس ام اس آی

ارتقای آل این وان msi به چه صورت است؟

خواستاران این سرویس، یعنی افرادی که کاربران قدیمی این دستگاه هستند و یا اشخاصی که حس می کنند به خاطر رم پایین دستگاه، قادر به پردازش سریع اطلاعات و اجرای برنامه های سنگین نیستند، می توانند با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی تخصصی ترین سرویس های مرتبط با ارتقای آل این وان msi  را دریافت نمایند.

همانطور که می دانید این‌کار اجرای سریع‌تر برنامه‌ها و سرعت بالای سوئیچینگ را به همراه دارد. همچنین با ارتقای رم ظرفیت بیشتری برای داده‌ها وجود خواهد داشت. ولی این مسئله به این سادگی ها نیست. چون رم‌ها باید سازگاری کامل با سیستم داشته باشند. لازم است هنگام خرید رم جدید به نکات مهم در رابطه با سطح سازگاری و کیفیت رم توجه داشته باشید. مشاوره های تخصصی مرتبط با این کار را می توانید با مراجعه به نمایندگی‌های تعمیرات رسمی و معتبر از کارشناسان دریافت نمایید.

کدام قطعات آل این وان ها را می‌توان ارتقا داد ؟

اگر به تازگی دستگاه را خریده‌اید بنابراین تا مدت طولانی نیازی به ارتقا آل این وان نخواهید داشت و تا چند سال می‌توانید لذت کار با یک دستگاه عالی و روان را تجربه نمایید. ولی اگر از دسته اشخاصی هستید که مدت زیادی از تهیه آل این وان‌تان می گذرد، و قصد دارید آن را بهبود ببخشید بهتراست بدانید که همه‌ی بخش‌ها و قطعات را ارتقاء داد. این همان مشکلی است که در ارتباط با کامپیوترهای بدون‌کیس msi وجود دارد که طبق نظر کارشناسان یکی از معایب آل‌این‌وان ها به حساب می‌آید. به عبارتی در این دستگاه امکان تقویت قطعات، صرفاً در مورد برخی از آنها مثل رم (البته دارای سقف و محدودیت می‌باشد) و پردازشگر وجود دارد. برخی از مدلهای این دستگاه به کاربران خود اجازه می دهند تا میزان رم و حافظه‌داخلی آنها را نیز تقویت کنید البته این دو ویژگی در تعداد زیادی از مدل‌ها وجود ندارد.

متاسفانه AIO ها، زود تر از نمونه‌های معمولی، رو به قدیمی شدن می‌روند. شما در کامپیوترهای معمول، قادرید سخت‌افزار را به راحتی بروز رسانی کنید اما به‌طور کلی برای ارتقای آل این وان msi  محدودیت و مشکلاتی وجود دارد. نکته دیگر در رابطه تقویت قطعات ام اس آی آن است که در این دستگاه امکان تعویض نمایشگر و بلندگوها نیز وجود ندارد. گرچه این بخشها نسبت به پردازشگر دیرتر قدیمی می شوند ولی، روزی می رسد که از رده خارج شوند شوند.

تعویض و تقویت رم و هارد

امکان تقویت و بهبود عملکرد قطعات بیشتر کامپیوترهای بدون کیس به گونه‌ای است که فقط در دو قطعه رم و هارد صورت می‌گیرد. اما علت اینکه ارتقای آل این وان msi در دیگر قطعات مرتبط با این دستگاه امکان پذیر نیست چیست؟ علت این موضوع این است که اغلب قطعات به مادربرد لحیم شده و نمی‌شود آنها را از مادربرد جدا کرد. این موضوع باعث شده تا قطعات کامپیوتر بدون‌کیس ام اس آی توسط خود کاربر قابل تعویض نباشند. در نتیجه ممکن است تراشه ای که شما بخواهید آن را در سیستم خود قرار دهید، به صورت کلی با BGA سیستم شما همخوانی نداشته باشد. خبر بد این است که راه حلی نیز برای این مشکل وجود ندارد. پس توصیه می‌کنیم اگر که قصد خرید آل این وانی را دارید این نکته را در نظر داشته باشید که ارتقا آل این وان عمدتاً در دو بخش رم و حافظه داخلی است.

آل این وان msi

برای تقویت این سیستم چیکار کنیم ؟

هدف از راه اندازی نمایندگی تعمیرات ام اس آی پاسخگویی به مشکلات و ارائه خدمات مورد نیاز کاربران این محصول می‌باشد. زیرا طراحی و کانفینگ خاص آل‌این‌وان msi موجب گشته تا طیف گسترده‌ای از مراکز، امکان تعمیر و ارائه خدمات مرتبط با آن را نداشته باشند و از پذیرش این دستگاه برای  تعمیر خودداری کنند. کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیرات msi به علت برخورداری از دانش فنی مربوطه و شرکت در دوره‌های تخصصی آموزشی قادر به تعمیر کلیه اشکالات نرم‌افزاری و سخت افزاری آل این وان ها هستند. تعمیرات و خدمات در این مرکز طبق ضوابط و استانداردهای تعیین شده از سوی شرکت تایوانی انجام می‌گیرد و در این راستا از تجهیزات بروز و سازگار با دستگاه استفاده می گردد.

نمایندگی آل این وان

نمایندگی آل این وان با هدف تشخیص و رفع مشکلات کاربران این دستگاه، تیمی از ماهرترین و بهترین مهندسان زمینه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و بروزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان سپرده است. همانطور که می دانید ارتقای آل این وانmsi  با توجه به ساختار ویژه و خاص این محصول، نیازمند تجهیزات مخصوصی است که سازگاری و تناسب موردنیاز با پیکربندی این دستگاه را داشته باشند.

نتیجه گیری

بی توجهی به تفاوت‌های ساختاری و سیستمی این محصول در ارتقای آل این وان msi موجب می‌گردد تا بررسی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تقویت و ارتقاء آل این وان نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشند. شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات آل این وان جامع‌ترین خدمات و سرویس های لازم را دریافت نمایید.

ام اس آی توتال نمایندگی رسمی ام اس آی در تهران بوده و دارای خدمات تعمیر مانیتور ام اس آی، تعمیر کارت گرافیک ام اس آی، تعمیر مادربرد ام اس آی و … می‌باشد . برای مشاوره با شماره ۴۵۱۰۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *